Szanowni sąsiedzi z Polski, pozwalamy sobie otworzyć dla Państwa strony naszego sklepu internetowego w Państwa języku.

Wytwarzamy naprasowanki i naklejki dla dzieci oraz dorosłych z imieniem i motywem rysunkowym.

Są idealne do oznakowania wszelkich rzeczy do przedszkola, szkoły i na kolonie oraz zielone szkoły. Tylko oznakowane rzeczy da się znaleźć. Można łatwo i szybko zaproponować własny design.

Nasze produkty były oficjalnie testowane na dzieciach przez spółkę TESTOVANOnaDETECH.CZ ("TESTOWANY NA DZIECIACH") i uzyskały certyfikat jakości. Otrzymaliśmy ocenę celującą.

Recenzje o nas można przejrzeć TUTAJ.

 

Nasz sklep internetowy oferuje dostawę własnoręcznie zaprojektowanych przez dzieci lub rodziców samoprzylepnych naklejek i naprasowanek. Nalepki mają na celu oznakowanie przyborów szkolnych dzieci w celu ograniczenia ich zgubienia. Posiadamy najbardziej zaawansowany konfigurator nalepek na rynku krajowym z dużą ilością kolorów, motywów i stylów czcionek. Każdy może wybrać własną kombinację, gwarantującą wyjątkowość tworzonego projektu.

W intuicyjnym i zrozumiałym środowisku internetowym łatwo można zaprojektować własny design nalepek. W ofercie są naklejki samoprzylepne i naprasowanki w kilku podstawowych kształtach i rozmiarach, można także zamówić korzystne pakiety. Jako uzupełnienie asortymentu oferujemy tak zwane etykiety „ostrzegawcze”, które ostrzegają otoczenie o konkretnych potrzebach dziecka lub identyfikują niebezpieczne substancje znajdujące się w domu, bądź naklejki samoprzylepne bez motywów obrazkowych dla większych dzieci.

„Ten rodzaj produktów nie jest jeszcze zbyt mocno zakotwiczony na rynku krajowym ani masowo rozpowszechniony. Zamawianie naklejek i naprasowanek własnoręcznie zaprojektowanych przez dzieci – tzw. „labels“ w Europie Zachodniej, USA lub Australii jest uważane za coroczny rytuał i coś oczywistego, bez czego mały uczeń niemal nie wyobraża sobie pójścia do szkoły. W Czechach te praktyczne dodatki uczniów w przedszkolach i szkołach podstawowych na razie pojawiają się sporadycznie" mówi Karolina Pešatová, założycielka firmy LabelMania s.r.o.

Etykiety są wykonane przy użyciu profesjonalnej technologii druku ekosolwentowego na najwyższej jakości folii renomowanych producentów zagranicznych. Po wydrukowaniu etykiety samoprzylepne są cienkowarstwowo laminowane, co wielokrotnie przedłuża ich odporność, trwałość i stałość koloru.

„Jesteśmy przekonani, że nasze etykiety będą dla dzieci nie tylko celowym i praktycznym narzędziem codziennego użytku, które pomoże ograniczyć lub przynajmniej zmniejszyć częste gubienie przyborów i akcesoriów szkolnych. Wierzymy, że staną się stałą radością i ważnym środkiem do wyrażania własnej indywidualności i kreatywności" dodaje Tomáš Částka, współwłaściciel firmy LabelMania s.r.o.

 

Bardzo ważne jest dla nas, aby Twoje dzieci otrzymały najlepsze i najwyższej jakości produkty, które dzieciom nie tylko sprawią radość, ale będą im również bardzo bezproblemowo służyć.        

Chcielibyśmy niniejszym podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w rozwój i funkcjonowanie naszych stron oraz dalej w tym uczestniczą, a także wszystkim, którzy są zainteresowani samą produkcją etykiet i dzięki nim możemy gwarantować ich najwyższą jakość.

 

Twój zespół LabelMania